תוכנית הכוח העסקי – ייעוץ וליווי עסקי – איתך לאורך כל הדרך…

ייעוץ וליווי עסקי לבעלי עסקים, החל מפגישות אישיות, הקמת תוכנית עסקיות שווקיות, ותוכנית ליווי של 4 חודשים

תוכנית הכוח העסקי – ייעוץ וליווי לבעלי עסקים

תוכנית הכוח העסקי נועד לבעלי עסקים מיוחדים, קיימים או בתחילת הדרך, עם ברק בעיניים וחשיבה מנצחת שמבקשים להתרכז בעיקר, בליבת העסק שלהם, באהבה שלהם לעסק, בפיתוח העסק, בפגישות מול לקוחות פוטנציאליים, בחשיבה מסביב לשעון איך להמשיך ולפתח את העסק, ביצירת מוצרים ושירותים שישלימו את העסק, יתנו לו מינוף כלכלי וריווחי תוך הבאת ערך ושביעות רצון ללקוחות שלכם תוך מימוש עצמי שלכם, בעלי העסק, אך לא יודעים איך בדיוק? לא מבחינה אסטרטגית ולא מבחינה תשתיות עסקיות שיווקיות.

תנו לנו להוביל את הדרך של לחשוב ולתכנן יחד איתכם את האסטרטגיה של העסק שלכם, כגון: מיהם הלקוחות שלכם? היכן הם נמצאים? איך מגיעים אליהם? מה בדיוק אני מוכר? בדיקת היתכנות כספית ועוד…

לאחר מיסוד התוכנית העסקית המאוד ממוקדת ויצירת תוכנית פעולה, נפנה יחד איתכם ונקים את התשתית העסקית שיווקית (אתר, דף פייסבוק, רשתות חברתיות ועוד) שתתמוך באסטרטגיה שיצרנו.

התוכנית בנויה מ 3 שלבים מרכזיים ומודולריים (ניתן לבחור אחד או יותר מהשלבים המוצעים)

נו? אז איך יוצאים כבר לדרך? ומה אותה דרך תכלול?

 • פגישת הכרות ראשית, נקיים פגישת הכרות, ללא עלות, כדי שאתם תכירו אותנו ואנו נכיר אתכם ואת העסק שלכם, נוודא שיש כימייה הדדית של שני הצדדים. בפגישה ננתח את המצב הקיים של העסק שלכם כיום, כך שנבין:
 • מהם האתגרים שקיימים היום בכם או בעסק? ואיך לצלוח אותם בהצלחה.
 • האם קיימת לכם כיום אסטרטגיה? ואם כן איך אתם מיישמים אותה?
 • מה קיים כיום מבחינת תשתית שיווקית עסקית בעסק שלכם? (אתר, פייסבוק, פרופילים חברתיים, מערכת דיוור והפצה, מערכת CRM ועוד )
 • איך ומי מתחזק לכם את אותה תשתית, והאם התחזוקה אפקטיבית? האם לקוחות פוטנציאליים יוצרים קשר?

לאחר פגישת ההכרות נתפור לך חליפה מותאמת אישית לעסק שלך, הן מבחינת העצמה פנימית לצאת או להמשיך בחזון העסקי שלך, והן בצד העסקי, שיווקי תשתיתי לעסק שלך.

שיכולה לכלול אחד או יותר מהנושאים הבאים:

 1. אימון אישי להעצמה אישית שאתם פשוט יכולים, "כי הדלק של העסק זה בעל העסק"
 2. הקמת תוכנית עסקית שיווקית.
 3. תוכנית ליווי לאורך כל הדרך, פגישות של פעם בשבועיים, עם משימות ומטלות כדי לוודא שהעסק שלכם עובר לפסי הצלחה.
 4. הקמת כלל התשתית הדיגיטאלית הנדרשת לעסק  עבורך (אתר, פייסבוק, פרופילים חברתיים, מערכת דיוור והפצה, מערכת CRM ועוד(לפי ניתוח וצרכי העסק))

למי זה מתאים?

השירות מתאים ל:

 • בעלי עסקים שרוצים את הדחיפה להצלחה, את הכיוון ואת המומנטום, כאלה שפשוט רוצים יותר…
 • לשכירים או לאנשים שרוצים לצאת לדרך חדשה ולהקים את העסק שהם תמיד חלמו עליו.
 • מנכ"לים ובעלי חברות שמבקשים להטמיע תוכנות ניהול לעסק על בסיס התהליכים האסטרטגיים בעסק.

לקבל פרטים נוספים צרו קשר או התקשרו ל 058-50-515-50

חלק מאותם לקוחות מרוצים שעברו איתנו את הדרך...ומה איתך?

wow wow wow זו התחושה שיצאתי מפגישתנו, הראית לי את הדרך, הדרך ברורה ואפשרית, נתת לי כלים, כמה ערך קיבלתי כבר בפגישה ראשונה. מזה כמה חודשים חיפשתי את הליווי הנכון, הממוקד, המקצועי, מישהו שיבין את העסק שלי את המהות שלו, היחידויות שלו והנה קיבלתי הכל באריזה אחת נעימה, חייכני, מקצועני, שינית לי את המחשבה והגישה של העסק בשנייה, אתה אלוף אתה, תודה מקרב לב

נילי יעקב - מנכלית מנטור אופיס

היתרון הגדול של ניר הוא יכולתו לשלב ראייה עסקית אסטרטגית ביחד עם מימוש ויישום מעשי, המעניקים לעסק חיבור מנצח בין העצמה פנימית, אסטרטגיה שיווקית ועסקית ומימושה בפועל. ניר מספק מכלול מא' ועד ת' של אסטרטגיה עסקית, הקמת מהירה של תשתית דיגיטאלית עסקית ונותן לבעל העסק פתרון כולל, מקיף ושקט נפשי. ניר מביא עמו אנרגיה גבוהה, עם רצון ויכולת אמיתית לקדם את האנשים והעסקים שהוא עובד איתם, ולקוחות רבים שהפניתי אליו הביעו שביעות רצון גדולה מהשרותים והערך שקיבלו ממנו.

ערן שטרן - מנכ"ל יוצא מהכלל בע"מ

ניר הוא אדם מקסים וטוב לבב, להכיר אדם כמו ניר אפילו כאשר העסק שאתה חושב עליו הוא רק בגדר של רעיון זה הביא אותי בכל אופן למקום שהרעיון שלי ירקום עור וגידים ויהפוך מרעיון למציאות אפשרית.. ניר היא בהחלט אדם שיודע כיצד להזניק ולכוון לחשיבה אחרת ושונה בכל הנוגע למהו עסק וכיצד להתייחס לעסק באופן שמכבד גם את עצמו ובפרט אותי כבעלת העסק..ניר הוא כעל יכולות פנימיות מדהימות לסבלנות, הקשבה ואכפתיות רבה לרעיונות עסקיים ויש לו את היכולת המופלאה שלו להרגיע אותך ולאפשר לך לראות את הדברים בפרספקטיבה הנכונה והמתאימה לזמן המתאים לעסק שזה עתה נולד לאוויר העולם... אני מודה לך ניר באופן אישי על תמיכתך האסטרטגית, המחשבתית ובעיקר הרגשית להוציא החוצה וליילד רעיון ששכב אצלי בלב ובראש במשך שנים לכדי שיהפוך למציאות בחיים, אתה בהחלט אדם שנתן בי את התעוזה והאומץ להתחיל להוציא ולילד את הרעיון שלי החוצה ממני לעולם!

אתי מנטין - מנהלת מרכז בריאת הלב
 • 1
 • 2