מועדון צרכנות

ברוכים הבאים לקניון מועדון צרכנות נבונה – כשעסקים פוגשים בלקוחות ולהפך

1. בעלי העסקים –  מקבלים שיווק וחשיפה לאלפי לקוחות בשרון ב 1 ש"ח ליום! – לפרטים נוספים – לחצו כאן

2. צרכנים – מקבלים מקום מרכזי עם כלל העסקים + הטבה שבעל העסק מעניק! הצטרפו גם אתם למועדון צרכנות נבונה 

 

כרמית בן אדרת – אדריכלות ועיצוב פנים

כרמית בן אדרת - אדריכלות ומעצבת פנים, תכנון בתים, תוספות בניה, הגשה לועדות להיתר, אני מאמינה בכימייה עם הלקוחות שלי והפרייה הדדית, חשוב לי להתאים את עיצוב הבית לצרכים המדוייקים שלכם.

מיכל דוד – קורסים וטיפים בתוכנות מחשב

מיכל דוד - קורסים וטיפים בתוכנות מחשב- במיכללה יש קורסים בתוכנות אקסל , אקסס , Ms Project ותוכנות משרדיות נוספות. בקורס האינטרנטי כל אחד לומד בקצב שלו ממרצה מצטיינת ,הדגמה והסברים ברורים, תרגול רב, בזמן הרצוי לו , אפשרות לחזור וללמוד כמה שרוצים במשך חצי שנה, בלי לבזבז זמן על נסיעה וחניה.

משה ששון – "גוונים" סוכנות לביטוח

משה ששון סוכן ביטוח שלכם ובשבילכם! רואה בעבודה כסוכן ביטוח, במסגרת היותי גמלאי צה"ל, שליחות!!! וככזה, לקוחותיי נהנים מנאמנות יוצאת דופן, מזמינות גבוהה, ואמינות גבוהה, כבסיס למכירה של כיסוי ביטוחי כלשהו. ססמתי המובילה ללקוח הרוכש ביטוח היא: "התעניין פחות בכמה עולה לך הביטוח, התעניין יותר בכמה שווה לך הביטוח, בקרות המקרה"

סיגל ברנר- נטורופתיה ורפואה טבעית

נטורופתית,הרבליסטית קלינית ורפלקסולוגית בכירה. מטפלת ע"י- תזונה,צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, ועוד. סיגל מטפלת באנשים עם בעיות כרוניות שונות כגון-בלוטת התריס,השמנה, כולסטרול, סוכרת, בעיות עיכול,אלרגיות ועוד,רוקחת קרמים טבעיים בהתאמה אישית הטיפול מותאם אישית למטופל לפי מצבו וצרכיו.

צילום חן ליאופולד

הצילום הוא רק אמצעי. המטרה היא לתעד, לרגש, להביא את הצופה לחוש, לשמוע, להכנס לתמונה. שירותי צילום אישיים המותאמים מתוך היכרות עם הלקוח וצרכיו. סטודיו נייד מאפשר צילום בבית העסק: צילום מוצר, או מקום * תיעוד כנסים ואירועים * סרטי תדמית לכל מטרה

אפרת – מרכז טיפולים קסום

באפרת ספא תחוו טיפולים מכל הלב: עיסוי שמנים משולב, שיאצו, רקמות עמוק, רפלקסולוגיה, עיסוי זוגי ולימוד עיסוי מקרב בין בני הזוג, זהו מגע הדדי של בני הזוג, המלמד להקשיב לגוף ולהכיר את בן/בת הזוג מחדש בעזרת זמן איכות משותף, הקשבה ונתינה.

מירב השינה – יועצת שינה בשיטת לילה טוב

מירב השינה - יועצת שינה בשיטת לילה טוב. בסופו של תהליך ייעוץ השינה, התינוק שלכם ידע להירדם לבד ולישון לילה שלם, ואתם תחזרו לישון בלילה כמו שמזמן כבר לא ישנתם…"כמו תינוק".

סטודיו לגרפיקה Fit To Page

הסטודיו מספק שירותי עיצוב ומיתוג מקצועיים ויחודיים בתחום העיצוב הגרפי, מקוריות, חשיבה מחוץ לקופסא, זמינות ויצירתיות בליווי אישי ומקצועי, כי שביעות הרצון שלכם היא מעל לכל

מועדון הכושר – Bgym

מועדון הכושר BGYM בקניון כפר יונה מעניק למנוייו אווירה אינטימית ואיכותית הדרושה למתאמן החובב והמקצועי כאחד.