אודות

הסיפור של ניר נגר

השליחות של ניר נגר היא לעורר אנשים להגשמה עצמית תוך הגנה עליהם, על יקיריהם ועל מטרותיהם. הוא עושה זאת על ידי התאמה מדויקת של תכניות חיסכון והשקעה המעניקות צמיחה כלכלית מהירה, לצד מעטפת ביטוח נכונה להתנהלות זהירה.

ניר נגר הוא מתכנן פיננסי אישי הפועל בשיתוף פעולה עם חברת "קוואליטי סוכנות לביטוח", הוא בעל תואר בכלכלה וניהול ומומחה בתחום ההשקעות ובתחום הפנסיוני, בעל ניסיון של שנים רבות בבנקאות אישית ועסקית, מסחר בניירות ערך, כתיבה ומכירה של אופציות, שיווק קרנות נאמנות, שיווק פוליסות ביטוח ועוד. 

ניר החל את המסע שלו לפני כעשור כאשר סיים בהצלחה תואר ראשון .B.A בכלכלה וביטוח ועבד במקביל במשרה כבנקאי ניירות ערך בבנק הגדול בישראל- בנק הפועלים. בהמשך, התמחה בתחום ניהול ההשקעות בחברה המובילה- "מגדל קרנות נאמנות" ובשנים האחרונות התמחה כסוכן ביטוח פנסיוני ב- "שקל סוכנות לביטוח".

כיום, עם ניסיון וידע רב, המגובה ב- 2 הרישיונות, סוכן פנסיוני ומנהל השקעות (מותלה זמנית לצורך מניעת ניגוד אינטרסים) הוא עובד בשיתוף פעולה עם חברת "קוואליטי סוכנות לביטוח" כמתכנן פיננסי אישי.

עם הידע הרחב, הניסיון הרב, התשוקה והיצירתיות הוא יודע לשלב ולהתאים בצורה מושלמת את מוצרי החיסכון, ההשקעה והביטוח לצרכיו של כל אחד, ברמה האישית.   

ניר יודע להבין בצורה מהירה ויעילה את מצבו הפיננסי של הלקוח על ידי קריאה של תלוש השכר שלו  מכיוון שהוא מחזיק גם בתעודה של "חשב שכר בכיר" והפיק תלושי שכר בעצמו.  

הוא הבין את המשמעות והחשיבות הגדולה של רכישת פוליסת הביטוח המתאימה, מכיוון שבמהלך חייו האישיים הזדקק בעצמו לסיוע של חברת הביטוח. בצעירותו, טרם גיוסו לצה"ל, עבר ניר תאונת דרכים מצערת במהלך טיול בקפריסין, שהותירה אותו משותק בפלג גופו התחתון במשך כחצי שנה. בזכות חברת הביטוח, שעמדה לצדו ברגעים הקשים ושילמה עבורו טיסות וטיפולים הוא חזר לשגרת חייו, התגייס לצה"ל וסיים את שירותו בהצלחה. 

האני מאמין

ניר מאמין שרק על ידי התבוננות מקצועית רחבה על הטווח הקצר ובמקביל גם על הטווח הארוך, נדע כיצד למזער את הסיכונים האפשריים, לחסוך ולהשקיע בתבונה על מנת שנוכל בדרך יצירתית להגשים ולממש את כל יעדינו.

ניר ייסד יחד עם אחיו, רואה חשבון- חן נגר ועם שותפים נוספים את העמותה "בדרכי מרדכי" שמטרתה העיקרית היא סיוע עבור משפחות נזקקות. העמותה מגייסת עשרות אלפי שקלים מידי שנה ומחלקת אותם בדמות תווי שי מלווים בברכה אישית וייחודית, המעניקה השראה לכל משפחה נזקקת.

החזון

לאורך כל הליך תכנון פיננסי או שירות ספציפי נבחר, מתחייב ניר לפעול בערכים המבוססים על הקוד האתי:

שקיפות והגינות

ישירות ויושרה

יסודיות וסודיות

יצירתיות ומקצועיות

התאמצות וחריצות

הרשמה לניוזלטר

רוצים להיות הראשונים להתעדכן בכל השירותים המיוחדים, המוצרים החדשניים וההטבות השוות? הירשמו כעת! טיפים, עדכונים ומאמרים מקצועיים, ישירות לתיבת המייל הפרטית שלך