מה אנחנו מציעים

ניהול סיכונים

בריאות

"העיקר הבריאות" הם צמד המילים שרובנו רואים לנכון לסכם איתם כמעט כל שיחה עם אדם שחשוב לנו. כיום, יותר מתמיד, בריאות איתנה היא הנכס המשמעותי ביותר לנו. לרפואה הציבורית, לעיתים קרובות אין מענה מספק במסגרת סל הבריאות ועל כן, משפחות רבות בישראל נאלצות להוציא מכיסם הפרטי סכומי כסף לא מבוטלים עבור כיסוי הוצאות רפואיות, כמו למשל: תרופות מצילות חיים, השתלות, התייעצויות עם מומחים, הוצאות נלוות ואף טיפולים מיוחדים בחו"ל.

רכישת ביטוח בריאות פרטי משפרת באופן משמעותי את איכות הטיפול והשירות הרפואי למבוטחים ואף עשויה להציל חיים.

אם כבר יש ברשותכם ביטוח בריאות פרטי-קבוצתי דרך מקום העבודה או ביטוח בריאות שנעשה לפני מספר שנים, חובה עליכם לבדוק את עדכניות ורלוונטיות ביטוחים אלו, על מנת להבין אם יוכלו בעת הצורך (חלילה) להעניק לכם את השיפוי המתאים. 

חיים

האם יש סיבה שאדם ינסה להעריך חייו במונחים כספיים? בוודאי. במיוחד כאשר יש מישהו קרוב אליו שתלוי בפרנסה שלו למחייתו, כמו למשל: ילד צעיר, בן/בת זוג, הורה נתמך.

על מנת להבטיח את עתידם הכלכלי של יקירינו, בעת אירוע טראגי לא צפוי (חלילה), אנו מחויבים לנקוט בצעדים אחראיים על מנת למנוע קריסה כלכלית שלהם.

ביטוח חיים מבטיח פיצוי כספי בעת פטירה למוטבים בפוליסה. קיימים סוגים שונים של ביטוחי חיים: פיצוי חד פעמי בעת פטירה, פיצוי חודשי לתקופה ידועה מראש וסכום ידוע מראש, פיצוי חד פעמי ללא הצהרת בריאות.

אם כבר יש ברשותכם ביטוח חיים, כדאי מאוד לבדוק האם ניתן להוזיל את עלויות הפרמיות שאתם משלמים עבורו, מכיוון שלאחרונה נכנסה לתוקף הרפורמה החדשה שהביאה להוזלת עלויות ביטוחי החיים בשיעור של כ- 30%!  

חשוב לערוך בדיקה מקצועית על מנת להבין מהו ביטוח החיים הרלוונטי ביותר לכם והאם אתם משלמים עבורו מחיר הוגן.

 

מחלות קשות

אופטימיות היא תכונה נהדרת. עם זאת, כאנשים רציונליים עלינו להכיר בעבודה כי מגוון מחלות קשות עלולות להפתיע אותנו במהלך חיינו, ללא כל הודעה מוקדמת ולכן חשוב שנבטיח מבעוד מועד את עתידנו ואת עתיד משפחתנו למקרים חלילה, שנצטרך להתמודד עם הבשורה הנוראה. 

הסטטיסטיקה הנוקבת בישראל מראה כי אחד מכל שלושה(!) עלול לחלות בסרטן, מספר המקרים של אירועי לב מדי שנה עומד על כ- 25,000 מקרים! מעל 18,000(!) לקו בשבץ מוחי בשנת 2018 וסכרת היא סיבת המוות הרביעית בישראל. 

מחלה קשה, מעבר להיותה אירוע פיזי ומנטלי קשה לאותו אדם שלקה בה, היא גם מהווה אירוע כלכלי לכל המשפחה:

"משפחה חולה" זקוקה לפחות ל: 10,000 ₪ בחודש!

זמן ממוצע למאבק במחלה קשה הוא: 12- 18 חודשים.

כאשר ילד חולה, ההורים עובדים באופן חלקי, אם בכלל, ולכן לא מספיק שההוצאות גדלות אלא גם ההכנסות קטנות

בעלות חודשית של כמה עשרות שקלים בודדים, תוכלו לרכוש כיסוי הולם שיבטיח לכם וליקיריכם במידת הצורך, כמה מאות אלפי שקלים. זוהי הדרך היעילה ביותר להבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם, במקרה חלילה של כל מחלה קשה המוגדרת בפוליסה.

תאונות אישיות

כמעט כל אחד מאתנו חווה תאונה אישית במהלך חייו- בבית שלנו או בבית של אחרים, בארץ או בחו"ל, במהלך זמן עבודה או בזמן חופשה, בכביש או על המדרכה, בשעת פעילות או בשעת פנאי. תאונות מכל מיני סוגים, עלולות להפתיע אותנו דווקא בזמנים שהכי לא ציפינו להם. אדם שאירעה לו תאונה ולא נערך מראש עם רכישת ביטוח מתאים, עשוי למצוא עצמו משלם מכיסו עשרות אלפי שקלים על מנת לרכוש ציוד רפואי, לשלם על טיפולים קוסמטיים ומה שמסביב להם ולעיתים גם לשלם עבור עזרה סיעודית לתקופה מסוימת. לא רק שאותו אדם יצטרך להוציא כסף מכיסו, אלא גם ברוב המקרים לא יתאפשר לו לעבוד כרגיל ולהרוויח את משכורתו החודשית. 

ביטוח תאונות אישיות מעניק לי פיצוי מידי על מנת שנוכל להתאושש בהקדם מהתאונה הבלתי צפויה ולחזור לשגרת חיינו ככל המוקדם. 

ביטוח תאונות אישיות מאפשר לרכוש מגוון כיסויים: 

בעלות חודשית של כמה עשרות שקלים בודדים, תוכלו לרכוש כיסוי הולם שיבטיח לכם שגם ברגעים הלא צפויים והלא בטוחים, יש מי שבטוח ידאג לכם- יעניק לכם פיצוי כספי ויעשה את מירב מאמציו על מנת שתוכלו לצפות לחזור לשגרה במהרה.

 

צרו קשר כעת ונתחיל לצעוד בדרך הנכונה לעתיד מבטיח.

האחרונים מהבלוג

מאמרים

הכריש תוקף את הפנסיה שלכם

קרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים עברו שינויים רבים במהלך השנים האחרונות, לכן כדאי לכל שכיר או עצמאי להשקיע מעט זמן על מנת לגלות ולהבין האם אותו

קרא עוד »

מעוניינים כבר היום להתחיל לתכנן את עתידכם?

צרו קשר כעת- שיחת וואטסאפ ללא עלות! כל שינוי גדול מתחיל בצעד אחד קטן- צעד שבעזרתו נוכל להבין יחד מהן תכניות הביטוח החיסכון וההשקעה המתאימות ביותר לך.

הרשמה לניוזלטר

רוצים להיות הראשונים להתעדכן בכל השירותים המיוחדים, המוצרים החדשניים וההטבות השוות? הירשמו כעת! טיפים, עדכונים ומאמרים מקצועיים, ישירות לתיבת המייל הפרטית שלך