הגיע הזמן להכפיל את העסק שלך עכשיו! ליותר רווחים והכנסות

לא הגיע הזמן שהעסק שלך ירוויח כמו שתמיד רצית?

ולכן אני רוצה להציע לך הצעה שאי אפשר יהיה לסרב לה!

פגישה שבה אראה לך, אבל בדיוק, איך לשפר את ההתנהלות העסקית כדי להכפיל את הרווחים העסקיים שלך!

פגישת הדיאגנוסטיקה העסקית שיווקית שנעבור יחד בשיטת "התפנית" נועדה קודם כל כדי לגרום לך לעצור את השוטף ששוטף אותך ואת העסק שלך, העצירה הזאת, שלנו, כדי לבחון את כלל מרכיבי העסק תגרום לך להבין איך ניתן לשפר את ההתנהלות העסקית כדי לייצר לך הצלחה, כסף ותוצאות מהירות!

להלן חלק מהנושאים שניגע בהם בפגישה:

חזון וערכים עסקיים, ניתוח מתחרים, ניתוח תמחור המוצרים/ שירותים, תחזית עסקית, מותג ואוטוריטה, נישה ובידול, תוכנית שיווק, משפך שיווקי, תוכנות לניהול העסק שלך, העצמה אישית ועסקית, מדדים (KPI), ספר חברה (SOP), ניהול עובדים, ניהול זמן, ניהול תזרים, דוחות רווח והפסד, חיבור למספרי העסק ועוד

גאה באחריות המלאה שלי

אני כל כך מאמין בערך שאתן בפגישה, כך שאם לאחר הפגישה אני אבין ממך שלא קיבלת ערך, אני אחזיר לך את כל ההשקעה ללא כל שאלה! אני מוכן לסכן כסף ואת הזמן שלי כי אני יודע שהפגישה הזאת תחזיר את עצמה כבר במהלך הפגישה.

למי זה מתאים, ואת מי אני מחפש?

בעלי עסקים ומנכ"לים שחושבים בגדול (כי אין בעל עסק קטן, יש בעל עסק שחושב בקטן)  ושרוצים הצלחות ותוצאות מהירות עסקיות ואישיות!

מה אני מבטיח לך?

הבנה מה לא עובד! מה נדרש לשפר! יצירת סדר! המלצות אמיתיות!  בסיום הפגישה יישלח דוח מסכם על העסק שלך, שיכלול צעדים נדרשים ומיידים לשיפור התנהלות העסק על פי האבחון העסקי.

ועוד הפתעה כי אני באמת רוצה לייצר הצעה שאי אפשר להגיד עליה, לא!

כל מי שימשיך איתי לאחת מתוכנית הליווי העסקיות שלי, עלות ההשקעה בפגישה תקוזז, כך שלמעשה לא שילמת על הפגישה

מזמין אותך לצאת כבר עכשיו לדרך, איך? הכי פשוט שבעולם…

יש למלא עכשיו את טופס ההכרות המקדים (חובה!) ואחזור אליך בהקדם האפשרי, אבקש לקחת בחשבון שאני מקבל פניות רבות, כך שיכול לקחת לי קצת זמן להספיק ולחזור אלייך (ההמתנה לפגישה איתי בהחלט שווה :))

איתך בתפנית העסקית שלך, ניר

קדימה, מזמין אותך עכשיו למלא את טופס האבחון עכשיו, כדי לשריין את מקומך בפגישה הקרובה, כאן למטה:

מזמין אותך להתחיל את התפנית העסקית שלך מכאן - טופס הכרות מקדים

לקוחות ממליצים