ניר נגרמנטורינג ליצירת תפנית עסקית, מנכ"ל ומייסד המרכז לתפנית עסקית

רוב חיי הייתי שכיר! כי ככה לימדו אותי הורי, שצריך לעבור את המסלול הרגיל של החיים כדי להצליח, בגרות, צבא, תואר ראשון, שני, מציאת מקום עבודה קבוע ויציאה לפנסיה…

אז שירתתי בצנחנים, עשיתי תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במערכות מידע ומצאתי תפקיד בכיר בעולם ההייטק, ככה חייתי יום אחרי יום…עד שבוקר אחד זה קרה! פשוט הבנתי שאני לא מקדים את השעון המעורר, הרגשתי שהחיים נגמרים והולכים, שיום אפור רודף יום אפור…

הרגשתי שאני יכול למצות את החיים שלי יותר, להפוך חלום למציאות, למצות את הפוטנציאל שבי, את העשייה שלי, הרגשתי…שאני פשוט יכול יותר… ולא יודע…איך!

לקח לי חודשיים בדיוק לוותר על משרת חלומות בהייטק שבה עבדתי 14 שנה, ולהפוך להיות עצמאי גאה ומצליח.

כשיצאתי לעולם הייתי בטוח שהוא מחכה לי בזרועות פתוחות, ורק אז הבנתי שאני לבד! לא ידעתי מה עושים ואיך מתנהלים בעולם שאני לא מכיר רק ידעתי שמגיע לי…יותר! החלטתי לתכנן לעשות ולהצליח.

למדתי אימון אישי ועסקי, כי הבנתי שהדלק של העסק הוא בעל העסק, למדתי אצל מנטורים עסקיים גדולים בארץ ובעולם, קראתי (וממשיך לקרוא) עשרות ספרים, השתתפתי בעשרות סדנאות וקורסים…התפתחתי ולמדתי, למדתי והתפתחתי תוך כדי זה שאני מייצר תפנית עסקית ואישית בעסק שלי, "במרכז לתפנית עסקית"

היום אני מוביל בעלי עסקים שנמצאים בנקודת מפנה עסקית, שחווים "כאבי גדילה" שרוצים לגדול ולצמוח ולא יודעים איך עושים זאת.

יצרתי שיטה אפקטיבית בשם "התפנית" – תוכנית הניווט העסקית של ישראל ליצירת תפניות עסקיות אישיות וכלכליות, שכוללות אבני ליבה מרכזיות שאותם אני מספק, כמכלול אחד ממקום אחד, לכל בעל עסק שרוצה הגשמה עצמית והצלחה כלכלית:

  1. אימון עסקי – כמאמן אני מעניק העצמה אישית וביטחון בדרך "כי הדלק של העסק הוא בעל העסק!"
  2. אסטרטגיה ותכנון עסקי– חזון וערכים עסקיים, בידול ונישה, יעדים ו KPI, שיווק, מכירות, תחזית עסקית
  3. תוכנות לניהול עסק – ייעוץ והקמת תוכנות CRM, דיוור והפצה, סמסים, אתרי אינטרנט, סליקה ועוד
  4. ליווי עסקי למעשים– מוביל את בעלי העסקים מתכנון לעשייה מעשית כדי להיות על המפה.
  5. חיבור פיננסי כלכלי , תזרים כספי, ניתוח דוחות רווח והפסד ועוד – "חיבור בעל העסק למספרי העסק"

וכל זאת כדי לייצר נקודת פריצה עסקית  תודעה, תכנון עשייה ו … הגשמה וכ-ס-ף

היום אני מקדים את השעון המעורר, קם עם אנרגיה ותשוקה לעשייה שאני אוהב ועם שליחות אמיתית להוביל בעלי עסקים ליצירת תפניות עסקיות כדי לייצר שינוי ומשמעות בחייהם דרך מתן מוטיבציה, דרכים וכלים ולהגשמה עצמית והצלחה כלכלית ובכך להשפיע עליהם ועל הסובבים אותם ליצירת עולם טוב יותר".

אתכם בתפנית העסקית שלכם, ניר

"!Dream it, plan it, do it, win it"

 

ייעוץ עסקי מומלץ - ניר נגר