לקוחות ממליצים

המלצה על ניר נגר - עמית גרינברג

ניר הוביל את משרד השמאות במשך תקופה ארוכה במסירות רבה, תוך כדי בנייה יחד תחזית עסקית, חיבור המשרד למספרים, ארגון המשרד וחלוקת תפקידים כדי לייצר שקט תפעולי, בניית הנראות הדיגיטאלית, שכללה בניית אתר, הקמת דף פייסבוק עסקי, עקרונות לעזרה בהטמעת מערכת CRM במשרד, תוך כדי חידוד המוצרים והשירותים שלנו, התווית חזון המשרד והערכים המקצועיים שלו, תודה ניר על הדרך וההובלה, ממליץ לכל בעל עסק לעשות איתך את הדרך שאנחנו עשינו יחד איתך, תודה!

עמית גרינברג - מנכל גרינברגס שמאות

ניר היקר הכרת אותי ברגע קשה בחיי , פתחתי לפניך את ליבי , הצלחת להראות לי מהי יכולה להיות ההרגשה של אושר מלא , בעזרתך הצלחתי להרגיש את הטעם המופלא , עם העזרה שלך למחרת הרגשתי שיפור גדול , כיף שעזרה באה מתוך הלב והנשמה .. תודה מעומק הלב, שרון

שרון אור ויסברג - קידום עסקים באינטרנט - פורטל מחיר לכל

תרשה לי להודות לך כאן איש יקר על הליווי המקצועי שהענקת לי בכל הנוגע לאישה שרצונה היה לפרוץ החוצה פשוט לא מצאה את הדרך השיווקית לעשות למען עצמה..המזל הגדול שלי שהתמזל מזלי ונפגשו דרכינו..למדתי ממך המון איש יקר כיצד לשלב את האמת הפנימית שלי בתוך עולם השיווק והפרסום ככלי אשר ממנף עסק עצמאי.. תוך כדי שיווק ופרסום באתר הייחודי שבנינו יחד אתה ואני על כל תכניו והשירותים אותם אני מציעה תוך כדי בנייה מקצועית ביותר של אתר משלי כאשר שילבת בו את ליבך בכל הנוגע לאמת הנכונה שביקשתי אותך להוביל אותי בתוכו נכון להיום בזכותך המקצועית ניר נגר היקר אני יוצאת לדרך עם "בית חדש משלי ברשת האינטרנטית" שאין לי ספק בכך שהוא ימשיך להעניק משרותיו ללקוחותיי העכשויים ואלו שיצתרפו אליי בעתיד...תודה רבה על נדיבות ליבך, הקשבת לדרך שלי, ולסבלנותך וסובלנותך אליי לכל אורך הדרך (בהחלט יצרת עבורי אתר שהוא מדוייק ביותר לליבי ולחלקת האלוהים הקטנה שלי) תודה רבה יקירי

אתי כהן - מרכז בריאת הלב

המלצה על ניר נגר לשירות של ליווי וייעוץ עסקי

מאוד מקצועי, נותן את כל הידע שלו בכדי להביא להצלחה, לצד בן אדם מקסים אכפתי ומכיל. עשיתי עסקה טובה שבחרתי בניר. ממליצה בחום רב.‏

אביבה דקל סיוון - תזונאית ונטרופתית N.D

תוכנית הכוח הפנימי - אימון אישי עסקי על ידי ניר נגר המרכז לקידום עסקים מנצחים

תהליך הייעוץ והליווי שקיבלתי עם ניר היה ממצה ותכליתי ועם זאת עמוק. הוא נגע גם ברבדים של העצמי, וקשר אותם למטרות האימוניות שהצבתי לעצמי באופן ששירת מצוין את התהליך. ניר מאמן נעים, מכיל, קל להתחבר אליו, בעל ניסיון חיים שתורם להבנה ודיוק של הדברים שעולים בתהליך. מצליח להוביל את הדברים למקומות המשרתים הכי טוב את המטרות האימוניות. הוא פועל מתוך יושרה פתיחות ושקיפות. יוצר את ההנעה ונותן את הכלים היישומיים הנדרשים להשגת המטרות, מה שהופך אותו לא רק למאמן מוצלח, אלא למנטור אמיתי!‏

רותם גל אוסנברג - כושר,תזונה בהריון לאחר לידה - SHE

wow wow wow זו התחושה שיצאתי מפגישתנו, הראית לי את הדרך, הדרך ברורה ואפשרית, נתת לי כלים, כמה ערך קיבלתי כבר בפגישה ראשונה. מזה כמה חודשים חיפשתי את הליווי הנכון, הממוקד, המקצועי, מישהו שיבין את העסק שלי את המהות שלו, היחידויות שלו והנה קיבלתי הכל באריזה אחת נעימה, חייכני, מקצועני, שינית לי את המחשבה והגישה של העסק בשנייה, אתה אלוף אתה, תודה מקרב לב

נילי יעקב - מנכלית מנטור אופיס

מה אומר ומה אגיד? ניר ליווה אותי, נתן לי את הכוח להתקדם עם כל הפחדים והחששות שלי, יחד גם הקמנו את האתר שלי ופתאום עולם חדש וגדול נפתח לפני, עם המון סבלנות, מצב רוח טוב והרבה אהבה, סוף סוף יש לי במה להתגאות והשמיים הם כבר לא הגבול, תודה רבה ניר על הכל!

ורד פייקס - הסטודיו של ורד

ניר יקר, מיד כשפגשתי אותך ואת הפלטפורמה שלך לבניית אתרים, פשוט הוקסמתי. הוקסמתי מהפלטפורמה הידידותית שמאפשרת לכל בעל עסק להקים אתר מקצועי ומרשים למראה. אבל מה שקנה אותי יותר מהכול הם האנרגיות והזיק שיש לך בעיניים, להוביל את בעל העסק צעד אחד צעד לפתרון הרצוי, שיבליט את הנוכחות שלו ברשת. לכל אלה נחשפתי במסגרת עבודה משותפת על שני פרויקטים, שהולכים להזניק בזכותך את העסקים שהם מקדמים, שאפו!

אלעד הירש - מנכל מעוף קריאטיב

לאחר תקופה של חצי שנה בה אנחנו עובדים בשיתוף פעולה ביננו למען הבאת ערך מוסף ללקוחות שלנו, תוך שיתוף הדדי של הידע המקצועי שכל אחד מביא מעצמו, אני רוצה לציין שאני יכול רק להמליץ לעסקים נוספים לבנות שיתופי פעולה כאלה פוריים. בתור מומחה פייסבוק אני עובד עם עסקים רבים ואני יכול להגיד בלב שלם ששיתוף הפעולה איתך, מעבר להכנסות שמלוות בצידו, הינו שיתוף פעולה של שיתוף, הפרייה, הבנה הדדית והקשבה. אלה פרמטרים, לא פחות חשובים לנו כבני אדם, מפרמטר ההכנסה. כן ירבו שיתופי הפעולה ביננו בהמשך. אז, תודה רבה ניר!

אורן שינה - מנכ - יועץ שיווקי לעסקים ומומחה פייסבוק

"האנרגיה של ניר היא אנרגיה שכל בעל עסק רוצה בסביבה שלו! מקצוען עם נשמה!"

ניר דובדבני - מנכל חברת RND

בששה החודשים האחרונים אני עובדת עם ניר נגר די צמוד, ניר מייעץ ומלווה אותי הן בפן האישי והן הפן העסקי אני רוצה לציין את השירות הבלתי רגיל במובן החיובי שהוא נותן, פגשתי בן אדם ולא רק נותן שרותים, אדם בעל תודעת שירות גבוה. מהירות התגובה הרצון האמיתי לעזור והעבודה בשיתוף הפעולה יחד עם ההכלה שלו התחושה שלי הייתה שאני אף פעם לא לבד בעסק, יש לי עזרה ותמיכה, גם בצד הטכני וגם כאדם. <השירות: תוכנית Done for you להזנת התכנים עבורכם בתשתית הדיגיטלית שלכם>

אור רובין - מרכז אמן אור

לעבוד עם ניר בקצרה זה ראש שקט ואנרגיה טובה! זה להרגיש שאתה בידיים טובות, לראות ולשמוע חיוך בכל שיחה, בכל מפגש, עד לתוצאה שרצית! חוויה משולבת תוצאה, צריך יותר מזה?! :)

מיטל דובדבני - סמנכ"לית בחברת RND

היתרון הגדול של ניר הוא יכולתו לשלב ראייה עסקית אסטרטגית ביחד עם מימוש ויישום מעשי, המעניקים לעסק חיבור מנצח בין העצמה פנימית, אסטרטגיה שיווקית ועסקית ומימושה בפועל. ניר מספק מכלול מא' ועד ת' של אסטרטגיה עסקית, הקמת מהירה של תשתית דיגיטאלית עסקית ונותן לבעל העסק פתרון כולל, מקיף ושקט נפשי. ניר מביא עמו אנרגיה גבוהה, עם רצון ויכולת אמיתית לקדם את האנשים והעסקים שהוא עובד איתם, ולקוחות רבים שהפניתי אליו הביעו שביעות רצון גדולה מהשרותים והערך שקיבלו ממנו.

ערן שטרן - מנכ"ל יוצא מהכלל בע"מ

ניר הוא אדם מקסים וטוב לבב, להכיר אדם כמו ניר אפילו כאשר העסק שאתה חושב עליו הוא רק בגדר של רעיון זה הביא אותי בכל אופן למקום שהרעיון שלי ירקום עור וגידים ויהפוך מרעיון למציאות אפשרית.. ניר היא בהחלט אדם שיודע כיצד להזניק ולכוון לחשיבה אחרת ושונה בכל הנוגע למהו עסק וכיצד להתייחס לעסק באופן שמכבד גם את עצמו ובפרט אותי כבעלת העסק..ניר הוא כעל יכולות פנימיות מדהימות לסבלנות, הקשבה ואכפתיות רבה לרעיונות עסקיים ויש לו את היכולת המופלאה שלו להרגיע אותך ולאפשר לך לראות את הדברים בפרספקטיבה הנכונה והמתאימה לזמן המתאים לעסק שזה עתה נולד לאוויר העולם... אני מודה לך ניר באופן אישי על תמיכתך האסטרטגית, המחשבתית ובעיקר הרגשית להוציא החוצה וליילד רעיון ששכב אצלי בלב ובראש במשך שנים לכדי שיהפוך למציאות בחיים, אתה בהחלט אדם שנתן בי את התעוזה והאומץ להתחיל להוציא ולילד את הרעיון שלי החוצה ממני לעולם!

אתי מנטין - מנהלת מרכז בריאת הלב

שמי יפה הרציגר, אני מעצבת תכשיטים, למדתי צורפות במשך שנתיים ועיצוב תכשיטים באבני חן אורגניות. את העסק פתחתי לפני כחצי שנה, לאחרונה הרגשתי שאני צריכה משהו, מישהו שיעזור לי להזניק את העסק קדימה. את ניר הכרתי דרך הבת שלי. אמרתי לה שאני צריכה יועץ שווקי למינוף העסק. והיא אמרה, "ניר נגר הוא האיש בשבילך". ואכן כך, הכרתי אדם מדהים שעזר לי לשנות חשיבה לחשיבה עסקית. אדם עם המון אנרגיות ועשייה. הרצון של ניר לעזור ולקדם את העסק הם מהגבוהים ביותר. ניר נתן והסביר בצורה מפורטת על כל נושא ונושא, ענה על כל שאלה בסבלנות רבה, הפיג חששות והעצים מאוד, התרשמתי מהאיכות הרבה והידע שלו בשיווק. ניר, תודה רבה לך על ההקשבה והסבלנות. אני בהחלט אמליץ אליך.

יפה הרציגר - בעלת Golditza

נפגשתי עם ניר נגר בתחילת השבוע. יצרתי אתו קשר כדי שיעזור לי לשפר כמה דברים בפרסום שלי ובדפי הנחיתה. כבר בשיחה הראשונית הוא היה נחמד מאד וגם מעשי. שלחתי לו רקע באימייל, והוא הגיע לפגישה מוכן, כבר עם הצעות לשיפור. בסופו של דבר, עשינו ניתוח כללי של כל הפרסומים שלי, כולל האתר, ושאר הרשתות החברתיות. קיבלתי ממנו הרבה יותר ממה שציפיתי. ניר הוא לא רק איש טכני שיכול לבנות לכם קמפיין או אתר, אלא איש בעל ידע שיווקי ועסקי, שיבנה אתכם בצורה יסודית את כל אסטרטגית הפרסום והשיווק לפני שתתחילו לעבוד. בקיצור, אני ממליץ עליו בחום.

לירון לסר - מומחה לבריאות טבעית

ניר תודה על הליווי הצמוד לאורך כל הדרך! בזכותך מצאתי את הכוח להזניק את העסק שלי קדימה, תודה על הקמת האתר וכל מה שמסביב ועל התוכנית העסקית שמיקדה אותי במה שצריך לעשות, תודה על הכיוון והדרך, עמי

עמי פלג - בעל העסק אומנות הבמבוק

תודה רבה על הליווי והייעוץ שנתת לי, הארת לי נקודות שבחיים לא הייתי חושב עליהם לבד, תודה על אתר אינטרנט מדהים שכבר מחזיר את ההשקעה שלי בו! תמשיך לתת המון ערך ללקוחות שלך, אני אחזור ועזר בך בלי צל של ספק, תודה!

יונה סלמנוב - הגן הפורח כל ימות השנה

רצינו להודות לך על השירות שאתה עושה עבורנו לטובת קידום החווה.אנחנו רואים הצלחות מאז שקידמת אותנו והתפוסה במקום בהחלט עלתה. המון תודה!

איריס ובני הררי - חוות נועם במדבר